O sklepie

O firmie

 

Nasza firma „Pet Products Industries” obecna na rynku krajowym od 2010 r. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży artykułów zoologicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór produktów dla gryzoni, ptaków, gadów i kotów w szerokiej gamie kolorystycznej.

Na rynku europejskim jesteśmy znani od wielu lat, a nasze wyroby cieszą się znakomitą renomą. Wieloletnie doświadczenie i stały rozwój potencjału naszej firmy  gwarantują wysoką jakość naszych wyrobów.

Poszukując nowych rozwiązań, stale poszerzamy nasz asortyment i corocznie  wdrażamy nowe modele klatek. Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy naturalne materiały dbając o bezpieczeństwo zwierząt.

Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów przyczyniając się do ich satysfakcji. Kupując nasze produkty macie Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania i atrakcyjnej ceny.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertę oraz zachęcamy do współpracy sklepy, hurtownie oraz przedstawicieli z branży zoologicznej.

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie